Motor Grochowce rozpoczyna kolejny sezon w V lidze

Nasza drużyna w poprzednim sezonie wywalczyła wicemistrzostwo V ligi okręgowej. Jest to chyba największy sukces w historii klubu.

26 czerwca reprezentacja Grochowiec zajęła drugie miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Przemyśl. Przegraliśmy w finale z Hermanowicami 2:4. Paweł Stawarz został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Zdjęcie naszej drużyny obok.Turniej o puchar wójta

Podczas wakacyjnej przerwy z Motoru odszedł najlepszy strzelec, Kamil Folwarski (przeszedł do drużyny Czarnych Jasło, grającej w IV lidze). 28 lipca na naszym boisku zagraliśmy sparing z innym V-ligowcem, Granicą Stubno. Nasi wygrali 2:1 (obie bramki strzelił Sanocki).

Nowy sezon drużyna rozpocznie w najbliższy weekend 6/7 sierpnia meczem wyjazdowym z Płomieniem Morawsko. Tydzień później mecz w Grochowcach z Santosem Piwoda. Trzymajmy kciuki i kibicujmy naszej drużynie! Oby wszystkie mecze kończyły się tak dobrym wynikiem, jak ten z kwietnia:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.